Sześciokątne płytki z Twoim logo!

W ciągu ostatnich kilku lat niejednokrotnie pytano mnie o możliwość umieszczenia logo i adresu strony internetowej na sześciokątnej płytce Pro-Track. Jedyna odpowiedź, jaką mogłem – niechętnie – udzielić, była negatywna. Dlatego producent i ja postanowiliśmy urzeczywistnić tę możliwość. Z wielką radością informuję, że od teraz moją odpowiedzią na wspomniane pytanie będzie głośne „Tak”!

Forma użyta do produkcji naszej sześciokątnej płytki zawiera logo Pro-Track i adres strony internetowej w trzech różnych miejscach. Dlatego potrzebna była modyfikacja tego projektu, abyśmy mogli sprostać zapotrzebowaniu na niestandardowe płytki heksagonalne. Przeróbka istniejącej formy okazała się niezadowalającym rozwiązaniem, które skutkowało pogorszeniem jakości – w miejscach logo mogły pojawić się problemy z chłodzeniem, uniemożliwiające pełne wypełnienie formy granulatem. Oznaczałoby to stworzenie słabego punktu w produkcie. Nie było to zgodne z jakością, do której dążymy.

Wkładki do form na niestandardowe logo

Na szczęście od lat współpracujemy z twórcą form, który zna się na swoim fachu. Po konsultacji w tej sprawie wpadliśmy na pomysł stworzenia formy z wymiennymi wkładkami. Dalsze badania potwierdziły, że było to optymalne rozwiązanie. Od teraz jesteśmy w stanie zaoferować sześciokątne kafelki z Twoim logo i adresem strony internetowej, wprowadzając elementy identyfikowane z Twoją firmą nawet w najdrobniejszych szczegółach.

Kolorystyka firmowa

Czas na wisienkę na torcie: możemy wyprodukować płytki w wybranych przez Ciebie kolorach! Co więcej, dzięki temu, identyfikacja, które z nich mają zostać załadowane na twoje pojazdy, staje się znacznie prostsza. Spójrzmy prawdzie w oczy – płytki podłogowe w tym samym kolorze mogą się łatwo wymieszać.

Standardowa płytka podłogowa z niestandardową grafiką

Czy potrzebujesz podłoża, które wytrzyma obciążenie samochodów, ciężarówek i maszyn, a do tego wyeksponuje tożsamość Twojej marki? Zapraszam do kontaktu: z przyjemnością omówię liczne opcje bez żadnych zobowiązań.

Sześciokątne płytki z Twoim logo!