Ekspert w dziedzinie przenośnych podłoży – do Twoich usług

Decydując się na współpracę z PFS i PERFLOW S.A. możesz liczyć na wieloletnie doświadczenie zdobyte przez René Boerena i Krzysztofa Świderskiego. Ich specjalistyczna wiedza gwarantuje rzetelną poradę. Wykorzystują oni również rozbudowaną sieć kontaktów i partnerów w całej Europie, ale także poza nią, co oznacza, że zawsze wiedzą, co dzieje się na rynku. Dzięki temu PFS Europe i PERFLOW S.A. pozostają w czołówce stawki i rozwijają produkty, z których możesz skorzystać. Optymalna ochrona w konkurencyjnej cenie – z tego znane jest PFS Europe i PERFLOW S.A.

Jeśli chcesz porozmawiać o najnowszych możliwościach, skontaktuj się z nami bez żadnych zobowiązań.

 

PFS Europe ma lokalnych przedstawicieli w:

Angoli, Austrii, Azerbejdżanie, Bahrajnie, Białorusi, Belgii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Gruzji, Niemczech, Grecji, na Węgrzech, w Irlandii, we Włoszech, w Kazachstanie, Kenii, Kuwejcie, Łotwie, na Litwie, w Luksemburgu, na Malcie, w Maroko, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rumunii, na Słowacji, w Słowenii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Turcji, na Ukrainie, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Wielkiej Brytanii.

Zapytaj Krzysztofa Świderskiego o szczegóły dotyczące właściwej osoby, z którą możesz się z kontaktować w określonym kraju.

Niektóre z prestiżowych projektów, które realizowaliśmy:

Wyposażenie pełnowymiarowego stadionu w Lublinie, Rzeszowie, Białymstoku, Ostródzie oraz wielu firm eventowych w Polsce

Igrzyska Olimpijskie 2012, Londyn
VoTown, Volendam, Holandia
Paaspop, Schijndel, Holandia
Tomorrowland, Boom, Belgia
Untold Festiwal 2017, Rumunia