Ekspert w dziedzinie przenośnych podłoży – do Twoich usług

Decydując się na zabezpieczenia nawierzchni PRO-FLOOR, możesz liczyć na wieloletnie doświadczenie zdobyte przez Firmy - PROFLOOR PORTABLE FLOORING P/L (Australia) i PROFLOOR EUROPE B.V. (Holandia). Dzięki specjalistycznej wiedzy nasze produkty są w czołówce światowej stawki i ulegają ciągłemu rozwojowi, z których możesz skorzystać i Ty. Optymalnie ochrona w konkurencyjnej cenie – z tego znane są produkty PRO-FLOOR.

Jeśli chcesz porozmawiać o najnowszych możliwościach, skontaktuj się z nami bez żadnych zobowiązań.

Decydując się na Portable Flooring Solutions Europe, możesz liczyć na wieloletnie doświadczenie zdobyte przez René Boerena. Połączenie jego specjalistycznej wiedzy ze zdolnościami analitycznymi gwarantuje rzetelną poradę. Wykorzystuje on również rozbudowaną sieć kontaktów i partnerów w całej Europie, ale także poza nią, co oznacza, że zawsze wie, co dzieje się na rynku. Dzięki temu PFS Europe pozostaje w czołówce stawki i rozwija produkty, z których możesz skorzystać. Optymalnie ochrona w konkurencyjnej cenie – z tego znane jest PFS Europe.

Jeśli chcesz porozmawiać o najnowszych możliwościach, skontaktuj się z nami bez żadnych zobowiązań.

 

PFS Europe ma lokalnych przedstawicieli w:

Angoli, Austrii, Azerbejdżanie, Bahrajnie, Białorusi, Belgii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Gruzji, Niemczech, Grecji, na Węgrzech, w Irlandii, we Włoszech, w Kazachstanie, Kenii, Kuwejcie, Łotwie, na Litwie, w Luksemburgu, na Malcie, w Maroko, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rumunii, na Słowacji, w Słowenii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Turcji, na Ukrainie, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Wielkiej Brytanii.

Zapytaj René Boerena o szczegóły dotyczące właściwej osoby, z którą możesz się z kontaktować w określonym kraju.

renebroeren-1.jpeg

Niektóre z prestiżowych projektów, które realizowaliśmy:

Wyposażenie pełnowymiarowego stadionu w Lublinie, Rzeszowie, Białymstoku, Ostródzie oraz wielu firm eventowych w Polsce

Igrzyska Olimpijskie 2012, Londyn
VoTown, Volendam, Holandia
Paaspop, Schijndel, Holandia
Tomorrowland, Boom, Belgia
Untold Festiwal 2017, Rumunia