Aktualności

21 Ostródzki Reggae Festiwal

W dniach 7 – 10 lipca w Ostródzie odbył się 21 Ostródzki Reggae Festiwal. Cała nawierzchnia koncertowa została zabezpieczona systemem PRO-FLOOR Event Flooring w ilości 6700m2. System został rozłożony na boisku sportowym z trawy syntetycznej. Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji jest od niedawna właścicielem nowego systemu i będzie go wynajmowało także na inne imprezy eventowe w całej Polsce.

Sześciokątne płytki z Twoim logo!

W ciągu ostatnich kilku lat niejednokrotnie pytano mnie o możliwość umieszczenia logo i adresu strony internetowej na sześciokątnej płytce Pro-Track. Jedyna odpowiedź, jaką mogłem – niechętnie – udzielić, była negatywna. Dlatego producent i ja postanowiliśmy urzeczywistnić tę możliwość. Z wielką radością informuję, że od teraz moją odpowiedzią na wspomniane pytanie będzie głośne „Tak”!

Nowa tożsamość firmy i strona internetowa Portable Flooring Solutions

Firma Portable Flooring Solutions Europe została założona w kwietniu 2016 roku z inicjatywy René Boerena. Po przepracowaniu ponad sześciu lat dla międzynarodowego podmiotu na rynku podłoży przenośnych, René poczuł, że nadszedł czas, aby rozwinąć skrzydła. Praca jako samozatrudniony przedsiębiorca pozwoliła René rozwinąć jego idee i nawiązać nowe partnerstwa na swój własny sposób.

Rozszerzamy asortyment: systemem Remopla-floor

Wraz z wprowadzeniem systemu Remopla-floor, wykonanego z recyklingowanego granulatu PCV, firma Portable Flooring Solutions wzbogaciła swoją ofertę o interesujący produkt. Maty dostępne są w różnych rozmiarach, grubościach i profilach. System Remopla-floor ma antypoślizgową powierzchnię na górze, a na dole specjalne wypustki, które zapewniają stabilne położenie. Przełączalne, solidne podłoże podstawowe jest idealną bazą wybiegów i stajni, a także namiotów, scen, platform roboczych i podiów. Nadaje się do użycia jako droga dla wózków widłowych i samochodów ciężarowych, a także nawierzchnia ochronna na bieżnie. Ze względu na doskonałe właściwości izolacyjne Remopla jest z powodzeniem stosowana również jako podłoże ochronne na lodowiskach.

Już teraz możesz wypożyczyć podłoża drewniane w Portable Flooring Solutions

Nasza podstawowa działalność to rozwój i produkcja podłoży wytwarzanych z tworzyw sztucznych, które będą pasować na wszelkie wydarzenia. Zauważyliśmy jednak, że z powodu ceny czasami preferowanym materiałem jest drewno. Dlatego – we współpracy z jednym z naszych klientów – oferujemy kombinację tego surowca z sześciokątnymi płytkami Pro-Track, tworzącymi razem tymczasowe podłoża odpowiednie nawet dla cięższych pojazdów. Dzięki tej współpracy wystarczy, że skontaktujesz się tylko z nami, żeby uzyskać kompletny projekt, będący optymalny dla Twojego wydarzenia – niezależnie od jego rozmiaru!

Drewno czy tworzywa sztuczne – co będzie dla Ciebie lepsze?

Podłoże ochronne wykonane z drewna wygląda zupełnie inaczej niż podłoże eventowe wykonane z tworzyw sztucznych. Co do tego nie ma wątpliwości. Drewno wygląda cieplej i dlatego dodaje więcej atmosfery przestrzennej. Jednak trzeba pamiętać, że korzyści związane z użytkowaniem podłoża z tworzywa sztucznego są znacznie większe. Coraz częściej osoby z branży eventowej pytają mnie, czy możemy wyprodukować plastikowe podłoże o cieplejszym wyglądzie. To naprowadziło mnie na dobry trop…