Przenośne podłoża: Twój partner w procesie rozwoju produktów

Od szkicu po opracowanie i realizację nowego produktu, PERFLOW S.A. będzie Twoim partnerem! Oferujemy wsparcie w realizacji Twoich pomysłów. Może ono polegać na ulepszaniu istniejącego już podłoża, a także na opracowywaniu zupełnie nowych rozwiązań. W ostatnich latach zdobyliśmy pokaźną wiedzę i posiadamy własny dział rozwoju produktów. Wykorzystując ścisłą współpracę z ekspertami w dziedzinie tworzyw sztucznych, możemy zaoferować innowacyjne inicjatywy. Ponadto Twoje produkty zostaną wykonane z optymalnych tworzyw sztucznych przy użyciu najnowocześniejszych technik.

Idealna kombinacja podłoży chroniących murawę

Innowacyjność PERFLOW S.A. objawia się też w całościowych rozwiązaniach.

Naszym celem jest przedstawienie optymalnego produktu do każdego zastosowania. Z tego powodu oferujemy Państwu, obok naszych własnych marek, możliwość utworzenia kombinacji naszych systemów podłoży z innymi plastikowymi, drewnianymi i aluminiowymi systemami.

Dzięki temu wystarczy, że skorzystasz z usług jednego dostawcy w celu pozyskania wszystkich rodzajów systemów ochrony murawy, których potrzebujesz do tego, aby Twój projekt odniósł znaczący sukces. Dzięki przenośnym podłożom zawsze jesteś „na dobrej drodze”.

Masz pomysł na nowy produkt lub szukasz wszechstronnego dostawcy? Skontaktuj się z nami bez żadnych zobowiązań.