Facebook info@pro-floor.pl 603 405 405

Ochrona trawy (GP – GRASS PROTECTION)

PRO-FLOOR GP to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju imprezy plenerowej gdzie nie ma potrzeby używania systemów zabezpieczeń przed dużymi ciężarami. PRO-GP można ułożyć zarówno na miejscu samej imprezy oraz zainstalować z tego systemu ciągi piesze i komunikacyjne wokół terenu imprezy. Przeznaczony jest do ochrony darni z trawy naturalnej narażonej na ścieranie i duże obciążenie ruchu dziesiątków tysięcy osób na plenerowych imprezach stadionowych, koncertach, w parkach. Rozłożony system zapewnia maksymalny dostęp światła i wilgoci do trawy naturalnej zapobiegając jej zniszczeniu i wyschnięciu.

PRO-GP wyposażony jest w system odprowadzania wody dzięki, któremu nawierzchnia nigdy nie jest śliska eliminując tym samym ryzyko upadku i kontuzji. Przenośny, lekki i łatwy w instalacji.

Elementy systemu są bardzo wytrzymałe i z łatwością znoszą obciążenia sprzętu estradowego, wózków, elementów konstrukcji estrady. Ułożenie systemu PRO-GP nie wymaga żadnego wcześniejszego przygotowania podłoża z trawy naturalnej.

Materiał, z którego wyprodukowany jest system PRO-GP to pochodzący z recyclingu polimer polipropylenowy charakteryzujący się dużą wytrzymałością, twardością i elastycznością. Materiał stabilizowany UV chroniony przed nadmiernym blaknięciem kolorów.

Elementy łączone są za pomocą specjalnego systemu typu „click”.

Sposób przechowywania - elementy mogą być przechowywane na paletach płasko lub w zmontowanych zwojach o różnych długościach

Czyszczenie - elementy mogą być myte ręcznie lub ciśnieniowo, przy użyciu popularnych, ogólnie dostępnych środków czystości.

Ochrona trawy naturalnej - PRO-GP można używać przez okres do 14 dni na nawierzchni z trawy naturalnej i darni

 

Karta techniczna