Facebook info@pro-floor.pl 603 405 405

Droga w ciemności (GLO)

System PRO-FLOOR GLO używany jest w połączeniu z systemami PRO-EF i PRO-GP w miejscach gdzie ze względu na porę dnia i oświetlenie oraz przepisy bezpieczeństwa należy wytyczyć widoczne drogi komunikacyjne czy wyjścia awaryjne. Elementy systemu PRO-GLO wykonane są z elementów fotoluminescencyjnych (gromadzących światło). Wszystkie elementy systemu PRO-GLO świecą przez okres 4 godzin (po tym okresie potrzebują krótkiej dawki światła).

 

Idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju imprezy plenerowej gdzie nie ma potrzeby używania systemów zabezpieczeń przed dużymi ciężarami. Za pomocą elementów systemu PRO-GLO można również zaznaczyć miejsca szczególnie niebezpieczne jak np. schody, stopnie czy wystające z posadzki elementy.

PRO-GLO wyposażony jest w system odprowadzania wody dzięki, któremu nawierzchnia nigdy nie jest śliska eliminując tym samym ryzyko upadku i kontuzji.

Ułożenie systemu PRO-GLO nie wymaga żadnego wcześniejszego przygotowania podłoża z trawy naturalnej.

Materiał, z którego wyprodukowany jest system PRO-GLO to pochodzący z recyclingu polimer polipropylenowy charakteryzujący się dużą wytrzymałością, twardością i elastycznością. Materiał stabilizowany UV chroniony przed nadmiernym blaknięciem kolorów.

Elementy łączone są za pomocą specjalnego systemu typu „click”.

Sposób przechowywania - elementy mogą być przechowywane na paletach płasko lub w zmontowanych zwojach o różnych długościach. 

Czyszczenie - elementy mogą być myte ręcznie lub ciśnieniowo, przy użyciu popularnych ogólnie dostępnych środków czystości.

 

Karta techniczna