Facebook info@pro-floor.pl 603 405 405

Podłogi koncertowe (EF – EVENT FLOORING)

Najbardziej popularnym, mającym szerokie zastosowanie produktem Firmy PROFLOOR PORTABLE FLOORING jest PRO-FLOOR EF ( EVENT FLOORING ) czyli przenośna podłoga koncertowa do zastosowania w środku i na zewnątrz obiektów.

Dowolnej szerokości i długości maty stworzone z połączonych na stałe czy okresowo "klepek" PRO-FLOOR EF dostępnych w różnych kolorach mogą być wykorzystane jako ciągi piesze wokół budynków, namiotów, hal. Mogą być instalowane na dowolny czas podczas targów, festiwali i festynów ludowych, karnawałów i innych wydarzeń. Zamiast spacerować w błocie po nieutwardzonym terenie można wykorzystać przenośne podłogi PRO-FLOOR EF doskonale odprowadzające wodę ze swojej powierzchni. Wierzchnia aplikacja antypoślizgowa zapewnia poczucie bezpieczeństwa nawet jeśli pada deszcz.

Ponieważ panele PRO-FLOOR EF są dostępne aż w 7 standardowych kolorach można z nich tworzyć różne wzory, napisy czy np. LOGO organizatora, sponsora imprezy.

 

Panele PRO-FLOOR EF są niezwykle wytrzymałe, elastyczne a łączące je zapięcia umożliwiają zwijanie paneli w dowolnej wielkości rolki (maty). Ułatwia to transport i przechowywanie. W odróżnieniu od konkurencyjnych wyrobów, panele PRO-FLOOR można zwijać i dostarczać na miejsce imprezy niemal "na gotowo".

Podłogi PRO-FLOOR EF są bardzo łatwe do utrzymania w czystości.

Panele PRO-FLOOR EF "pracują" już na pełnowymiarowych stadionach w Rzeszowie, Lublinie i w Białymstoku. Wykorzystywane są również przez największe Firmy organizujące koncerty w Polsce i za granicą.

Idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju imprezy plenerowej gdzie nie ma potrzeby używania systemów zabezpieczeń przed dużymi ciężarami. PRO-EF można ułożyć zarówno na miejscu samej imprezy oraz zainstalować z tego systemu ciągi piesze i komunikacyjne wokół terenu imprezy. PRO-EF wyposażony jest w system odprowadzania wody dzięki, któremu nawierzchnia nigdy nie jest śliska eliminując tym samym ryzyko upadku i kontuzji.

Przenośny, wytrzymały, lekki, łatwy w instalacji i utrzymaniu w czystości system PRO-EF to najlepsze rozwiązanie ochrony trawy naturalnej i sztucznej, areny lodowej i nawierzchni wewnętrznych. PRO-EF jest świetną ochroną murawy lub trawy syntetycznej wykorzystywaną w przenośnych halach namiotowych, arenach cyrkowych. 

Materiał, z którego wyprodukowany jest system PRO-EF to pochodzący z recyclingu polimer polipropylenowy charakteryzujący się dużą wytrzymałością, twardością i elastycznością. Materiał stabilizowany UV chroniony przed nadmiernym blaknięciem kolorów.

Elementy PRO-EF łączone są za pomocą specjalnego systemu typu „click”.

Sposób przechowywania - elementy mogą być przechowywane na paletach płasko lub w zmontowanych zwojach o różnych długościach

Czyszczenie - Elementy mogą być myte ręcznie lub ciśnieniowo, przy użyciu popularnych, ogólnie dostępnych środków czystości.

Ochrona trawy naturalnej - PRO-EF można używać przez okres do 7 dni na nawierzchni z trawy naturalnej i darni. Dla maksymalnej ochrony zaleca się system PRO-FLOOR GP.

 

Karta techniczna